Rozpoczęcie roku

Rok szkolny 2018/2019 w Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym oficjalnie rozpoczęty! Zaczęliśmy go z niemałym „historycznym” rozmachem, wspominając rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz szczyptą prawdziwej lekcji fizyki, którą przygotowała dla nas Pani Dyrektor Krystyna Brinkiewicz. Wręczyła także nagrody i wyróżnienia, które przyznano naszym uczniom w czasie wakacji.

Uroczystość uświetniła wizyta naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu, Pani Gabrieli Effenberg, która, rozpoczynając z nami nowy rok szkolny, jednocześnie podsumowała osiągnięcia poprzedniego  wręczając uczniom stypendia Starosty Elbląskiego. Są one nie tylko zasłużoną nagrodą, lecz także motywacją do wytężonej pracy, której w nadchodzącym czasie, pełnym wyzwań i możliwości, na pewno nie zabraknie.

Aleksandra Sowińska