Bal studniówkowy

W piątek 22 lutego już kolejny rok nasi aktualni maturzyści pozwolili sobie na chwilę zapomnieć o czekających ich trudnych egzaminach oraz przygotowaniach do dyplomu i wspólnie świętowali tak wyczekiwany przez wszystkich bal-studniówkę. Tradycyjnie nasi uczniowie, ubrani w wystawne suknie i garnitury, podtrzymali tradycję i zatańczyli poloneza. W tym miejscu ogromne podziękowania należą się pierwszoklasistom, którzy zgodzili się partnerować czwartoklasistkom. Po zakończeniu poloneza studniówka została oficjalnie otwarta przez panią Dyrektor Krystynę Brinkiewicz. Gościliśmy również Pana Marka Murdzię, Rzecznika Prasowego Starosty Elbląskiego, który w mieniu pana Starosty przekazał życzenia.

Jak na każdej z poprzednich, tak i na tej tegorocznej studniówce maturzyści przygotowali część artystyczną. Po raz pierwszy rozdane zostały nauczycielskie Oskary; tak się złożyło, że tuż przed tymi rozdawanymi w Los Angeles. Młodzież przyznała swoim nauczycielom niezwykłe nagrody w formie personalizowanych statuetek w kategoriach takich, jak np. mistrz pędzla, szef wszystkich szefów czy magister dłuta. Po zakończeniu części artystycznej przyszedł czas na zabawę. Szpilki zniknęły z nóg, marynarki zawisły na krzesłach, maturzyści jeszcze na ten jeden wieczór stali się młodzi, zapomnieli o czekających na nich świecie dorosłości.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji, rodzicom za nieopisaną pomoc przy organizacji studniówki. Jeszcze raz dziękujemy pierwszoklasistom i trzecioklasistom, dzięki którym ten niezwykły wieczór został uwieczniony na fotografiach.

Wiktoria Łopatto, uczennica klasy IV LP w Gronowie Górnym