Drzwi otwarte

21 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką w Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym na Drzwi Otwarte. Tradycyjnie uczniowie i nauczyciele szkoły pokażą nowoczesne pracownie, oprowadzą po budynkach, opowiedzą o metodach nauczania. Będzie można dowiedzieć się, jak zdobyć dyplom plastyka i jakie możliwości daje on absolwentom, poznać nauczycieli i przyszłych kolegów. Zaplanowano także warsztaty przygotowujące do egzaminów wstępnych:

9.15-10.45- rysunek

 11.00-12.30- malarstwo

11.00-12.30-historia sztuki

9.15-10.45- rzeźba

11.00-12.30 -rzeźba

Na warsztaty obowiązują zapisy na stronie internetowej. Podczas Drzwi Otwartych zaplanowaliśmy również szereg innych zajęć w pracowniach, zatem zapraszamy wszystkich bez względu na dostępność miejsc.

Zapraszamy również do pobrana dokumentów rekrutacyjnych, które znajdują się na stronie szkoły w zakładce „Rekrutacja”.

Do zobaczenia!