Liceum Plastyczne wyróżnione w konkursach

Uczniowie Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym otrzymali kolejne nagrody w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Pierwszym z nich jest XI edycja ogólnopolskiego konkursu „Siedem grzechów głównych”, gdzie wyróżniono przede wszystkim prace z zakresu grafiki komputerowej. W tej kategorii II miejsce zajęła Natalia Życzkowska, a wyróżnienia otrzymały Dominika Sambor oraz Kamila Szreder. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowały się prace Kingi Zomrowskiej, Aleksandry Biedrzyckiej, Natalii Kmity, Karoliny Kwapisz. Zaś w kategorii poezja III miejsce zajęła Adrianna Iwanowska za wiersz pod tytułem „Wino”.

            W VI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Labirynt wyobraźni”, w którym wzięło udział 4019 uczestników z Polski, Ukrainy, Rumunii i Chin, wyróżnienie otrzymała praca Aleksandry Piotrowskiej, zaś do wystawy zakwalifikowały się grafiki Katarzyny Iermolaievy oraz Błażeja Różańskiego.

            Nagrodzone prace powstały pod kierunkiem Romy Jaruszewskiej i Janusza Kozaka (grafika) oraz Anny Bazylczyk (poezja).

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

 

Praca: Natalia Życzkowska, Lenistwo