Nagroda dla uczennic Liceum Plastycznego

V Międzynarodowe Triennale Grafiki „Relacje i Postawy” 2019 zostało podsumowane. Miło nam poinformować, że jury konkursu postanowiło przyznać I nagrodę w kategorii wiekowej 16-20 lat naszej tegorocznej absolwentce Julii Narusz, II nagrodę uczennicy klasy III Elżbiecie Krajewskiej, a pozaregulaminowa nagroda Dyrektora ZSP w Bydgoszczy trafiła w ręce uczennicy klasy III Dominiki Tkaczyk.

Konkurs jest corocznie organizowany przez Państwowy Zespół Szkół Plastycznych im Leona Wyczółkowskiego  w Bydgoszczy. Temat obecnej edycji odnosił się do szeroko rozumianych relacji, odczuć, wzajemnych emocji, przyjaźni, akceptacji czy sytuacji społecznych. Dotyczył relacji, które od zawsze towarzyszyły człowiekowi, wspólnej historii, kultury.

 

Gratulujemy nagród i życzymy dalszych sukcesów na polu grafiki i nie tylko.