Warsztaty dla kandydatów do szkoły

Stowarzyszenie TalentArt w Gronowie Górnym zaprasza na warsztaty przygotowujące do egzaminów wstępnych, do I klasy Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym.

Warsztaty prowadzone będą w pracowniach szkoły wg harmonogramu podanego na stronie szkoły w zakładce REKRUTACJA. Zapisy na zajęcia za pomocą formularza. Zajęcia z rysunku, malarstwa i kompozycji przestrzennej trwają 2 godz. lekcyjne (90 min.), zajęcia przygotowujące do rozmowy kwalifikacyjnej z zakresu historii sztuki 1 godz. lekcyjną (45 min.).

Uwaga! Na prośbę kandydatów i rodziców zmiana godzin rozpoczęcia warsztatów!

Odpłatność za warsztaty 10 zł – na miejscu przed zajęciami. 

Na warsztaty należy przynieść:

  • rysunek – arkusze papieru A3 oraz ołówki różnej miękkości (B),
  • malarstwo: arkusze papieru A3farby – 5 palet kolorów: biały, zielony, czerwony, żółty, niebieski (farby tempery lub akryle), oraz pędzle
  • rzeźba –glina i narzędzia dostępne na miejscu.

Ponadto organizowane są konsultacje, podczas których kandydaci mogą przynieść swoje prace np.: rysunkowe, malarskie, fotograficzne , omówić je z nauczycielem, uzyskać wskazówki do dalszej pracy, porozmawiać o warunkach nauki w szkole, uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące kształcenia artystycznego. Zachęcamy!

Terminy konsultacji:

23 marca 2020r. w godz. 15.00 – 17.00

oraz podczas Dni Otwartych

4 kwietnia 2020r. w godz. 9.00 – 13.00

i 15 maja 2020r.  w godz. 15.00 – 18.00.