Program Operacyjny Cyfrowa Polska

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że Powiat Elbląski zakupił laptopy oraz mobilny Internet w ramach projektu grantowego Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Założeniem projektu jest bezpośrednie wsparcie najbardziej potrzebujących uczniów, którzy z powodu braków sprzętowych mają obecnie trudności z realizacją zajęć w formie zdalnej.
Laptopy/mobilny Internet są udostępniane uczniom na zasadzie wypożyczenia, a po powrocie do normalnego systemu nauczania, zakupiony sprzęt będzie mógł być wykorzystywany w naszej szkole na potrzeby prowadzenia zajęć.
Rodziców/prawnych opiekunów lub pełnoletnich uczniów zainteresowanych wypożyczeniem sprzętu prosimy o osobiste złożenie zapotrzebowania w sekretariacie szkoły od 11.05.2020 r. w godzinach od 8.00 – 14.00. O kolejności wypożyczeń decyduje kolejność złożenia wniosku – data, godzina. Wniosek można wydrukować i wypełnić lub wypełnić wersję papierową pobraną w szkole.

Działanie w całości zostało sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Cyfrowa Polska na lata 2014 – 2020, Oś I Powszechny dostęp do szybkiego internetu, Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.

Z poważaniem,
Krystyna Brinkiewicz