Organizacja zakończenia roku szkolnego w dniu 26 czerwca 2020 r.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
informujemy, że ze względu na obowiązujący na terenie kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia, nie możemy zorganizować tradycyjnej, uroczystej akademii na zakończenie roku szkolnego dla całej społeczności szkolnej. W tym roku szkolnym świadectwa będą wręczane uczniom w nielicznych grupach przez Dyrektor szkoły i Wychowawcę klasy.

Zakończenie roku szkolnego dla klas I – III odbędzie się 26 czerwca w sali wystawienniczo – sportowej w następujących godzinach dla poszczególnych klas:

Klasa I LSP – godz.9:00

Klasa I LP – godz.10:00

Klasa II – godz.11:00

Klasa III – godz.12:00

Przypominamy o stosowaniu się do wymogów sanitarnych,czyli do obowiązkowej dezynfekcji rąk, zasłonięcia ust i nosa maseczką oraz do utrzymania odległości ok. 1,5 – 2 m pomiędzy uczniami. W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, prosimy, by podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, na terenie szkoły, młodzież przebywała bez Rodziców i Opiekunów.