Pożegnanie Pani Barbary Koniecko

Szanowna Pani Dyrektor, Droga Pani Basiu, jakimi słowami pożegnać Ciebie – Panią Dyrektor, Nauczyciela Bibliotekarza, Nauczyciela Przedsiębiorczości, Wyjątkowego Człowieka? Jak podziękować za tak wiele lat pracy w naszej szkole w ciągu kilku minut? – tymi słowami, 23 października, Samorząd Uczniowski rozpoczął swoje przemówienie, którego tematem było odejście Pani Barbary Koniecko na emeryturę.

Uczennice klasy IV, Matylda Huryn i Aleksandra Kozieł, dziękowały, w imieniu wszystkich uczniów, za wszystkie wspaniałe lata wspólnej pracy zapisanej złotymi zgłoskami w historii szkoły. Życzyły także, by każdy dzień wolny od pracy zawodowej był niesamowity i wyjątkowy. Kwiatami, słodkim upominkiem i portretami wykonanymi przez Anielę Pietrzykowską i Aleksandrę Kozieł, uczennice pożegnały Panią, przyrzekając, że na zawsze pozostanie bliska ich sercom i pamięci.