Gratulacje od Starosty Elbląskiego Macieja Romanowskiego

12 kwietnia Starosta Elbląski Maciej Romanowski pogratulował dyrektorowi szkoły Krystynie Brinkiewicz oraz nauczycielom uzyskania certyfikatu „Szkoła krytycznego myślenia”. Ten model nauczania, oparty na myśleniu krytycznym, przygotowuje uczniów do sprostania wyzwaniom współczesnego świata i pomaga im znaleźć ich miejsce w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Jak twierdzi Maciej Romanowski, dzięki zaangażowaniu dyrektora szkoły i nauczycieli, Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym wyróżnia się wysokim poziomem edukacji oraz atmosferą sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi młodych artystów:

Sukcesy szkoły na egzaminach zewnętrznych, wysoka lokata w rankingu szkół miesięcznika Perspektywy 2021, tytuły laureatów w konkursach artystycznych świadczą o konsekwentnej, wytrwałej pracy uczniów i o skutecznych działaniach na rzecz jakości kształcenia realizowanych przez nauczycieli i kadrę kierowniczą.

Bardzo dziękujemy za miłe słowa, dostrzeżenie mocnych stron i naszych starań.