Nowy samochód dla LSP

W czwartek, 15 kwietnia 2021 roku, w Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym miało miejsce przekazanie nowego samochodu marki Ford Transit.

Starosta Elbląski Maciej Romanowski, Przewodnicząca Rady Powiatu w Elblągu Genowefa Kwoczek oraz Wicestarosta Elbląski Ryszard Zając dokonali uroczystego wręczenia kluczy na ręce dyrektora szkoły Krystyny Brinkiewicz. Po obdarowaniu uczniów i nauczycieli tak funkcjonalnym i edukacyjnie użytecznym prezentem, przedstawiciele organu prowadzącego szkołę obejrzeli wystawę prac dyplomowych uczniów klasy IV.

Nie możemy się doczekać, kiedy w pełni będziemy mogli wykorzystywać samochód, czyli, między innymi, promować artystyczny talent naszych zdolnych uczniów, popularyzując ich prace w różnych częściach naszego kraju podczas rozmaitych wystaw i wernisaży.