NADZIEJA NA SZYBKI POWRÓT DO ZDROWIA KLAUDII!

Nowy rok przyniósł nam nagłe, pilne i bardzo poważne wyzwanie. Tym razem wsparcie jest potrzebne NASZEJ uczennicy z kl.II LSP GG – Klaudii Łachut. Dziewczyna od wielu miesięcy borykała się z nieprawidłowym stanem zdrowia, zmiany w obu płatach mózgu. Diagnoza, która wybrzmiała 24.11.2021 wskazała na zmiany nowotworowe o złośliwym charakterze w obu półkulach mózgu (móżdżek).

Uczennica 15 grudnia 2021r. została poddana ośmiogodzinnej operacji w gdańskim Szpitalu Copernicus. Klaudia i obecnie wymaga drogiego leczenia oraz rehabilitacji. Mama, by ratować zdrowie córki zorganizowała zbiórkę pieniężną (https://zrzutka.pl/26wn3v), gdyż sytuacja ekonomiczna rodziny jest trudną, a dochody mamy pozwalają na pokrycie jedynie codziennych potrzeb.

Jako społeczność Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym nigdy nie zawodziliśmy. Zawsze stawaliśmy solidarnie i szczodrze w obliczu konieczności pomocy. Tak jest też i tym razem. Informacja o sytuacji Klaudii została przekazana do Regionalnego Centrum Wolontariatu, my zaś organizujemy zbiórkę dobrowolnych datków, które można będzie przekazać na poniższe konto. Stowarzyszenie TalentArt
Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z/s w Pasłęku
numer konta: 90 8313 0009 5200 0212 2000 0010
W tytule wpłaty prosimy wpisać : WSPARCIE DLA KLAUDII oraz ewentualnie podać imię i nazwisko oraz klasę ucznia/ darczyńcy.
Mimo, że czas niesprzyjający i kontynuujemy kształcenie na odległość w przyszłym tygodniu zorganizowana zostanie internetowa aukcja prac artystycznych do udziału, w której serdecznie zachęcam.
Serdecznie proszę o wsparcie NASZEJ uczennicy i jej mamy w tak trudnym dla nich czasie i tym samym przyczynienie się do powrotu Klaudii do zdrowia .
KTO JAK NIE MY?! Razem możemy więcej!

Anna Miazga
Koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu w LSP GG