I Ogólnopolski konkurs plastyczny z rysunku, malarstwa i rzeźby.

18 marca odbył się finał  II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Centrum Edukacji Artystycznej dla uczniów liceów sztuk plastycznych. II etap odbył się w 4 miastach w Polsce, gdzie spotykali się uczniowie ze szkół z całego kraju. Szczecin, Kraków ,Katowice i Olsztyn gdzie uczestniczyła nasza reprezentacja razem z innymi 11 szkołami z naszego makroregionu.

Każdy z uczestników przygotowywał prace z dwóch dziedzin, które prezentował na wystawie, a także jedną pracę wykonywał na miejscu.

Mimo wysokiej punktacji naszych dziewczyn, zabrakło bardzo niewiele i niestety nie udało im się zakwalifikować do finału. Do kolejnego etapu przeszło tylko 30 osób z całej Polski.

Uczennice klasy III LP przygotowywały : Karolina Kardas, Samira Arrami oraz Kinga Kosacz-Drozdek

Dziękujemy i jesteśmy bardzo dumni z tak świetnego reprezentowania szkoły, a o nich trzech już nieraz pisaliśmy. To Laureatki stypendiów, wielu konkursów i na pewno jeszcze będzie o nich głośno…

Przedstawiamy :

Natalia Perucka, Justyna Kanownik, Maja Bartnicka