Wyróżnienie w VIII Międzynarodowym  Biennale Miniatur

Z przyjemnością informujemy, iż uczennica naszej szkoły, Magdalena Józefowicz otrzymała wyróżnienie w VIII MIĘDZYNARODOWYM  BIENNALE MINIATUR pod patronatem honorowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – „Melchior Wańkowicz – o Polsce i Polakach”, który odbywał się w Liceum Sztuk Plastycznych we Włocławku.

Celem Biennale było poznanie historii życia i twórczości wybitnego reportażysty i pisarza Melchiora Wańkowicza i stanowiło doskonałą okazję prezentacji dokonań twórczych z dziedziny malarstwa, grafiki, sztuki włókna oraz małych form rzeźbiarskich.

Jury Biennale pod przewodnictwem prof. Zbigniewa Purczyńskiego z Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi wyróżniło pracę Magdy pod tytułem „Cukier krzepi” w kategorii formy przestrzenne Magda pracowała pod kierunkiem Pani Moniki Walas.

Uroczysty wernisaż i wręczenie nagród odbędzie się we wrześniu.

Gratulujemy  Magdzie i  opiekunowi artystycznemu oraz wszystkim uczennicom i uczniom biorącym udział w Biennale.