III NAGRODA XXVI OGÓLNOPOLSKIM PLENERZE MALARSKIM Jeżów 2019

Miło nam oznajmić, że uczennica trzeciej klasy Dominika Tkaczyk zdobyła III Nagrodę w XXVI OGÓLNOPOLSKIM PLENERZE MALARSKIM Jeżów 2019.Nagrodę przyznała komisja konkursowa powołana przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie, w składzie:
przewodniczący: prof. Marek Sak,Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
zastępca przewodniczącego: dr hab. Krzysztof Bartnik,Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie
członek jury: dr Bartłomiej Bałut, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Dominika miała okazję usłyszeć korekty do powstałych prac od doświadczonych profesorów Akademii Sztuk Pięknych. Plener był także możliwością podpatrzenia jak pracują osoby z innych liceów plastycznych, nawiązania kontaktów i przyjaźni. Młodzież była zaabsorbowana pracą, szkice powstawały do późnych godzin wieczornych.) Efekty pracy Dominiki Tkaczyk możecie obejrzeć na załączonych zdjęciach. Jeszcze raz gratulujemy!