Zakończenie roku w Liceum Plastycznym

Tradycyjnie już uczniowie Liceum Plastycznego pożegnali rok szkolny w gościnnych murach CSE Światowid. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Krystyna Brinkiewicz życząc udanego wypoczynku i powrotu do pracy z nowymi inspiracjami i zapałem. Głos zabrała również  Naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu, Pani Wioletta Janas gratulując uczniom tegorocznych sukcesów. Podczas uroczystości nagrodzono zarówno najlepszych uczniów szkoły, jak i laureatów konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Po uroczystości Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na wystawę podsumowującą pracę uczniów w minionym roku szkolnym. W galerii Nobilis można było zobaczyć prace powstałe we wszystkich pracowniach szkoły – od rysunku i malarstwa, poprzez rzeźbę, ceramikę, grafikę aż po realizacje multimedialne. Wernisaż pokazał ogromną pracę i postępy młodych artystów, którzy z pewnością zasłużyli na wypoczynek.

            Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym