Rekrutacja uzupełniająca

Liceum Plastyczne w Gronowie  Górnym  ogłasza rekrutację uzupełniającą do 4-letniego Liceum Plastycznego (dla absolwentów gimnazjum). Dokumenty  należy składać do 22 sierpnia 2019r. Egzamin odbędzie się 27 sierpnia od godziny 8.30. Informacje dotyczące przebiegu egzaminu  na stronie szkoły w zakładce rekrutacja.

Informujemy, iż szkołą posiada wolne miejsca do I klasy 4 letniego Liceum Plastycznego.

Realizujemy specjalności: Fotografia i film oraz techniki graficzne. Uczeń wybiera specjalność w II sem klasy I.

Lubisz projektować? Pasjonujesz się filmem, fotografią, animacją? Marzysz o zawodzie grafika? Chcesz podróżować po Europie, poznawać ciekawych ludzi, rozwijać swoje pasje? Szukasz szkoły, która dobrze przygotuje Cię do matury? Zapraszamy!

Warunkiem przyjęcia do szkoły jest pozytywny wynik egzaminów wstępnych. Przebieg rekrutacji w zakładce rekrutacji.