Uczennica Liceum Plastycznego doceniona przez Prezesa Rady Ministrów

Liceum Sztuk Plastycznych może pochwalić się kolejnym sukcesem. Tym razem powodów do dumy przysporzyła nam Matylda Huryn, uczennica klasy III.  20 listopada 2019 Matylda otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2019/2020.

Stypendium zostało przyznane ze względu na najwyższą średnią ocen w szkole – 5,64 w roku szkolnym 2018/2019. Poza tym, Matylda wyróżnia się nie tylko wysokimi wynikami w nauce z przedmiotów artystycznych i ogólnokształcących, ale również aktywnym udziałem w życiu szkoły. Posiada wysoką kulturę osobistą, co odzwierciedla wzorowym zachowaniem. Z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem podchodzi do obowiązków szkolnych, o czym świadczy wysoka frekwencja na zajęciach – 92,34%.

Matylda angażuje się w wiele przedsięwzięć na rzecz szkoły , bierze udział w wielu uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych, organizuje własne wystawy intermedialne oraz pomaga w organizacji wystaw innym.

Dodatkowo, uczennica bierze udział w różnego rodzaju konkursach, m.in. konkurs na projekt drzwi firmy DRE, a także konkurs Modern Students z języka angielskiego. Uczestniczyła w plenerze malarskim w Nałęczowie.

Uczennica wyróżnia się ambicją i rzetelnością w artystycznym rozwoju oraz sukcesywnym działaniem na rzecz szkoły i klasy. Życzymy Matyldzie dalszych sukcesów i dynamicznego rozwoju.

 

 

Galeria