Od 1 września uczymy się stacjonarnie

W Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym  od 1 września nauka będzie się odbywała w trybie stacjonarnym. W tym wyjątkowo trudnym czasie spowodowanym epidemią koronawirusa wszyscy jesteśmy pełni obaw o zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów i pracowników szkoły. Wiemy także, że i Państwo jesteście zaniepokojeni obecną sytuacją, macie bardzo wiele pytań i dylematów z tym związanych.

W związku z powyższym przygotowujemy się do przyjęcia uczniów do szkoły. Pracujemy przede wszystkim nad procedurami, które zapewnią bezpieczeństwo uczniów w szkole.

Na stronie naszej szkoły będziemy umieszczali informacje dotyczące rozpoczęcia i organizacji roku szkolnego oraz procedur postępowania zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i Ministerstwa Zdrowia.

 Jesteśmy  również przygotowani organizacyjnie do każdej z trzech form nauki możliwych do realizacji w czasie pandemii.

Serdecznie pozdrawiamy.