Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów na uroczystą inaugurację roku szkolnego 2020/2021, która odbędzie się 1 września . W trosce o Wasze bezpieczeństwo postanowiliśmy spotykać się tego dnia w mniejszych grupach według harmonogramu zamieszczonego poniżej.

• 9:00 dla klasy I oraz II (klasy na podbudowie szkoły podstawowej)
  • 11:00 dla klas II-IV(klasy na podbudowie szkoły gimnazjalnej).

Po oficjalnym rozpoczęciu roku czekają Was klasowe spotkania z wychowawcami.

Bardzo prosimy, abyście do szkoły przyszli bez osób towarzyszących, również rodziców.
Pamiętajcie o dezynfekcji rąk przed wejściem do szkoły i o założeniu maseczki, jeśli przebywacie poza klasą lekcyjną – szczegółowe zasady obowiązujące na terenie LSP przedstawią Wam wychowawcy.
Prosimy również, abyście po spotkaniach z wychowawcami udali się bez zbędnej zwłoki do wyjścia – nie gromadźcie się na korytarzach.
Jeśli w dniu 1 września nie będziecie się dobrze czuć, zostańcie w domu i poinformujcie o tym niezwłocznie Waszego wychowawcę.