Sukces uczennicy klasy III w ogólnopolskim konkursie

Informujemy, że  uczennica klasy III Maja Bartnicka otrzymała Nagrodę Dyrektora w kategorii fotografia w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Fotograficzno – Filmowo – Rzeźbiarski „JA”. Na VI edycję konkursu wpłynęło łącznie 177 prac: 132 plastyczne, 32 fotograficzne, 5 filmów oraz 8 rzeźb. Ze słupskich placówek oświatowych i kulturalnych wpłynęły 33 prace plastyczne, 12 prac fotograficznych, 3 filmy i 1 rzeźba. Natomiast z placówek z innych miast wpłynęło 99 prac plastycznych, 20 fotograficznych, 2 filmy i 7 rzeźb. 

Fotografia o tytule „Incepcja” odzwierciedla artystyczną duszę. Artysta tworzy sztukę, ale także jest jej częścią. Postać na zdjęciu można odczytać na wiele sposobów: może być muzą, osobą uchwyconą w wirze pracy lub może stać się symbolem każdego, kto tworzy z pasją i wkłada w to część samego siebie. Uczennicy oraz nauczycielowi prowadzącemu Katarzynie Furman z całego serca gratulujemy!