Egzamin wstępny

Egzamin wstępny, część praktyczna odbędzie się w siedzibie szkoły, dnia 7 czerwca 2021r. (poniedziałek).

Harmonogram oraz pełna informacja n/t  egzaminu wstępnego

Ze względu na stan epidemiologiczny, w tym roku egzamin odbędzie się tylko w formie praktycznej, rozmowa kwalifikacyjna – odwołany jednak chcemy dowiedzieć się dlaczego wybieracie naszą szkołę, jakie są Wasze zainteresowania, plany i postanowienia związane z nauką i osiąganiem celów. Zazwyczaj źródło informacji stanowił dla nas egzamin ustny i rozmowa z Wami.

Ten rok nie pozwoli nam odbyć rozmów kwalifikacyjnych. Dlatego prosimy, aby każdy z Was stworzył i przyniósł na egzamin praktyczny wydrukowany i podpisany list motywacyjny dotyczący motywacji wyboru szkoły.

Co może znaleźć się w Waszych listach?
+informacje dotyczące Waszych zainteresowań, planów, inspiracji;
+informacje dotyczące tego w jaki sposób nauka w LSP może Wam pomóc w ich rozwoju i  realizacji;
+ refleksje dotyczące Waszego udziału w życiu kulturalnym. Opiszcie, w jaki sposób do tej pory rozwijaliście zainteresowania kulturą i sztuką.

Wymagania dotyczące tekstu: maksymalnie pół strony formatu A4; 12 pkt.

Wymagane materiały na egzamin praktyczny:

− legitymacja szkolna lub dowód tożsamości ze zdjęciem,
− kartki A3,
− farby wodne (akryle, tempery)
− pędzle w kilku grubościach,
− zestaw ołówków,
− gumka.

Ze względów organizacyjnych szczegółowy harmonogram egzaminów wstępnych zostanie zamieszczony do dnia 4 czerwca 2021 roku.

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły tel. 55 233 31 76.