Konsultacje online

Drodzy Kandydaci,

Każdego roku, by pomóc Wam w przygotowaniach do egzaminu wstępnego do naszej szkoły zapraszamy Was na warsztaty i konsultacje.
W tym roku, mimo niezwykłych okoliczności, nie rezygnujemy z tej tradycji i wsparcia Waszych przygotowań! Działajmy wspólnie on-line!
Będziemy pracować nad przygotowaniami zarówno do części praktycznej (rysunek, malarstwo, rzeźba), jak i teoretycznej (wiedza o kulturze i historii sztuki).
Cyklicznie publikujemy dla Was serię przykładowych zadań (podobne będą na egzaminie)  i zapraszamy na konsultacje on-line, abyście po zrealizowaniu zadania dostali informację czy jest poprawne, na co warto zwrócić uwagę etc.
Materiały podpowiadające w jaki sposób ćwiczyć (np. jak podejść do kompozycji czy waloru w swojej pracy plastycznej), by przygotować się do egzaminu praktycznego znajdziecie tutaj. Zapraszamy również do bieżącego śledzenia ich publikacji na naszym  Facebook.
Do konsultacji można również zgłosić prace, które już posiadacie, bo stworzyliście wcześniej, samodzielnie. Najlepiej jednak jest wykonać jedno lub więcej zadań przygotowanych przez naszych pedagogów i zgłosić się do nas, by otrzymać komentarz i wskazówki.

Zapisz się za pomocą formularza.Pozwoli to nam przygotować się na zajęcia.

Nowe zadania pojawiają się cyklicznie co poniedziałek.

RYSUNEK I MALARSTWO
Pierwsze zadanie jest rysunkowe. Naostrzcie ołówki, przygotujcie kartki i do dzieła !
Instrukcje do zadania w filmiku poniżej.

Korekty do prac rysunkowych i malarskich udzielamy mailowo.

lsp.gg.rysunekimalarstwo@gmail.com
zadanie 2.
RZEŹBA
Kolejne ćwiczenia przed Wami, tym razem zmierzycie się z trójwymiarem! Opis zadania w linku poniżej. Wasze prace możecie wysyłać mailem na adres lsp.gg.rzezba@gmail.com