Rok szkolny 2023/2024
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Biblioteka jako wszechświat”:
- Marta Szostak -II miejsce
- Julia Tomczak- wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs graficzny „grafKARTKA”:
- Martyna Chodorowska- I miejsce
XXIV Ogólnopolski Konkurs CERAMIONY:
- Kalina Reuschel- II miejsce
XVI Makroregionalny Przegląd Dyplomów
- Justyna Kanownik- wyróżnienie
XVI Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa Uczniów Średnich Szkół Plastycznych
- Maja Czebotar-kategoria malarstwo- wyróżnienie
XXI Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS
- Martyna Puławska – III miejsce
Ogólnopolski konkurs na model przestrzenny serca w ramach akcji „Czytamy z sercem”
- Oliwia Kiedrowska – I miejsce
XII edycji Wojewódzkiego Konkursu „Niemiecki Kalendarz Adwentowy”
- Amelia Świołko- II miejsce
IV Ogólnopolskie Biennale Inspiracji „Co dalej?”
- Nikola Kubisiak – I miejsce
- Martyna Chodorowska – wyróżnienie
- Maja Zasada- wyróżnienie
XXIII Międzynarodowe Biennale Grafiki I Dzieci i Młodzieży w Toruniu
- Zuzanna Gębka-nagroda
- Julia Mika- nagroda
Stypendia Starosty Elbląskiego:
- Maria Rutkowska
- Zofia Rutkowska
- Weronika Wietek
- Kalina Reuschel
- Magdalena Piróg
- Emilia Kapłon
- Martyna Chodorowska
- Aleksandra Malewicz
- Maja Zasada
- Maria Wiśniewska
Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
- Justyna Kanownik
Stypendium Artystyczne i Kulturalne Miasta Elbląg
- Maja Bartnicka
- Justyna Kanownik
- Natalia Perucka
Rok szkolny 2022/2023
VII Ogólnopolskie Biennale GRAFIKI PROJEKTOWEJ- Dąbrowa Górnicza
- 1 miejsce Ida Popławska, kwalifikacja do wystawy Maja Czebotar
XV Ogólnopolskie plener malarski „Zamość – perła renesansu„- Zamość
- I nagroda – Nikola Kubisiak
II Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Śladami historii Polski – skąd nasz ród”
- wyróżnienie Weronika Wietek
Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
- Justyna Kanownik
V Międzynarodowe Biennale na Małą Formę Graficzną „Między czernią a bielą…” – Rybnik
- nagrody: Julia Mika oraz Milena Thiede
- kwalifikacje do wystawy: Aleksandra Dziąba, Agata Deputat oraz Liwia Tempczyk
V Międzynarodowe Triennale Grafiki „POMIĘDZY NAMI” 2022 Bydgoszcz
- Maja Uller-II nagroda
- Adrianna Iwanowska-Nagroda Wojewody Kujawsko-Pomorskiego
- Natalia Perucka-Nagroda Dyrektora Zespołu Szkół Plastycznych w Bydgoszczy
Stypendium Prezesa Rady Ministrów:
- Maja Bartnicka
- Weronika Wietek
XXVIII Ogólnopolskiego Pleneru Rysunkowo-Malarskiego im.Krystyny Drążkiewicz- Rychwał
- Justyna Kanownik- I nagroda
VII edycja ogólnopolskiego Filmowego Konkursu Historycznego:
- Maja Bartnicka oraz Mateusz Choruży- III miejsce
Stypendia Starosty Elbląskiego:
- Emilia Kapłon
- Kalina Reuschel
- Magdalena Piróg
- Weronika Wietek
- Marta Szostak
- Aleksandra Malewicz
- Karolina Kryjom
- Julia Jędrzejewska
- Justyna Kanownik
- Maja Bartnicka
- Maja Czebotar
- Natalia Perucka
Rok szkolny 2021/2022
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. Pejzaże miast – Parki- Opole
- Daria Garsta- II miejsce
- Justyna Kanownik-wyróżnienie
III OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE INSPIRACJI „POCZĄTEK” – Gronowo Górne
- Justyna Kanownik- Grand Prix
- Maja Bartnicka- I miejsce
- Natalia Perucka- wyróżnienie
- Dominika Szczepańska-wyróżnienie
- Emilia Bożyczko-wyróżnienie
XXII Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży – Toruń
- Dominika Kiedyk
Ogólnopolski konkurs – EKOczynni:
- Dominika Kiedyk
Międzynarodowy konkurs „Mój internet przyszłości”:
- Maja Czebotar- wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs „Wolność pod prąd”:
- Maja Nlogjeja- wyróżnienie
XV Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych:
- Justyna Kanownik- nagroda specjalna
Stypendia Starosty Elbląskiego:
- Maja Bartnicka
- Justyna Kanownik
- Weronika Wietek
- Marta Szostak
- Magdalena Józefowicz
- Zuzanna Szymanowska
- Anna Fijas
- Agata Rubel
- Karolina Kryjom
- Gabriela Rowicka
- Dominika Kiedyk
Rok szkolny 2020/2021
Ogólnopolski konkurs norwidowski
- Marta Szostak – 3 miejsce w kategorii poezja śpiewana
XII Międzynarodowe Biennale “Portret Rodzinny”
- Irmina Post – II miejsce
IX. Ogólnopolskie Biennale „Pejzaż ludzki”:
- Karolina Kryjom- wyróżnienie
II Międzynarodowe Biennale Grafiki Artystycznej
- Dominika Tkaczyk- I miejsce
Ogólnopolski Konkurs “Para skarpet dla Tyrmanda”:
- Amelia Stybel- III miejsce
- Dominika Bokuniewicz – wyróżnienie
XIV Wojewódzki Konkurs Piosenki Niemieckiej -Śpiewaj:
- Agnieszka Skwara – wyróżnienie
II Wojewódzki Niemieckojęzyczny Konkurs Recytatorski:
- Agnieszka Skwara – II miejsce
Stypendium Prezesa Rady Ministrów :
- Karolina Kryjom
- Maja Bartnicka
Stypendia Starosty Elbląskiego:
- Justyna Kanownik
- Maja Bartnicka
- Dominika Kiedyk
- Karolina Kryjom
- Róża Mikita
- Aleksandra Mikulska
- Aleksandra Misiewicz
- Gabriela Rowicka
- Weronika Grzeszczak
- Barbara Borysewicz
- Elżbieta Krajewska
Rok szkolny 2019/2020
Ogólnopolski KONKURS PLASTYCZNY „PUDEŁKO ZWANE WYOBRAŹNIĄ – Edward Stachura” XI edycja
- Weronika Grzeszczak- wyróżnienie
Wojewódzkiego Konkursu na Kalendarz Adwentowy:
- Aniela Pietrzykowska- I miejsce
- Emilia Kraśniewska- wyróżnienie
- Maja Bartnicka- wyróżnienie
- Emilia Bożyczko- wyróżnienie
I Wojewódzki Niemieckojęzyczny Konkurs Recytatorski:
- Agnieszka Skwara – I miejsce
- Maja Bartnicka- II miejsce
- Daria Garsta- III miejsce
II Ogólnopolskie Biennale Inspiracji- Centrum
- Wiktoria Łopatto- I miejsce
- Kateryna Iermolaieva – I miejsce
- Paulina Dziąba -III miejsce
- Aleksandra Sowińska – wyróżnienie
Stypendium Prezesa Rady Ministrów :
- Matylda Huryn
Stypendia Starosty Elbląskiego za sem II 2018/2019
- Adamczyk Julia
- Biedrzycka Aleksandra
- Borysewicz Barbara
- Huryn Matylda
- Kiedyk Dominika
- Kozieł Aleksandra
- Krajewska Elżbieta
- Krasowski Damian
- Sambor Dominika
- Suliga Nikola
- Szeligowska Natalia
- Szreder Kamila
- Szulecka Laura
- Tkaczyk Dominika
Rok szkolny 2018/2019
Stypendium Starosty Elbląskiego za I semestr roku szkolnego 2018/2019
- Biedrzycka Aleksandra
- Borysewicz Barbara
- Capek Anna
- Huryn Matylda
- Kiedyk Dominika
- Kozieł Aleksandra
- Krajewska Elżbieta
- Łopatto Wiktoria
- Piotrowska Aleksandra
- Sambor Dominika
- Sowińska Aleksandra
- Szeligowska Natalia
- Wrzosek Patrycja
XI edycja ogólnopolskiego konkursu „Siedem grzechów głównych”
- Natalia Życzkowska – II miejsce
- Adrianna Iwanowska- III miejsce
- Dominika Sambor – wyróżnienie
- Kamila Szreder- wyróżnienie
VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Labirynt wyobraźni”
- Aleksandra Piotrowska- wyróżnienie
14 Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa Uczniów Średnich Szkół Plastycznych
- Paulina Kownacka- wyróżnienie
III Ogólnopolskie Biennale – W stronę fantazji i wyobraźni – Krosno 2018
- Laura Haffke – wyróżnienie
XIX Ogólnopolski konkurs ceramiczny „Ceramiony”
- Jessika Sarnowska – wyróżnienie
Konkurs na plakat filmowy: Video, ergo, sum – Częstochowa 2018
- Patrycja Wrzosek – II miejsce
- Aleksandra Piotrowska – III miejsce
Konkurs graficzny „PO CO WOLNOŚĆ”
- Elżbieta Krajewska III miejsce
Stypendium Prezesa Rady Ministrów:
- Aleksandra Sowińska
XXI Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży- Toruń 2018
- Dawid Konkel
- Anna Capek,
- Kateryna Iermolayeva,
- Wiktoria Łopatto,
- Julia Olenkiewicz,
- Paulina Kownacka,
Stypendia Starosty Elbląskiego za sem II 2017/2018
- Adamczyk Julia
- Borysewicz Barbara
- Capek Anna
- Charuk Agata
- Huryn Matylda
- Iermolaieva Kateryna
- Iwanowska Adrianna
- Kawałkowska Magdalena
- Kozioł Aleksandra
- Krajewska Elżbieta
- Łopatto Wiktoria
- Piasecka Maria
- Sambor Dominika
- Sowińska Aleksanda
- Tkaczyk Dominika
- Wasiluk Korinn
- Wrzosek Patrycja
IV Międzynarodowe Triennale Grafiki „Relacje i Postawy”
- Julia Narusz- I miejsce
- Elżbieta Krajewska- II miejsce
- Dominika Tkaczyk- nagroda Dyrektora ZSP w Bydgoszcz
XIV Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych :
- Kinga Zomrowska- wyróżnienie
Rok szkolny 2017/2018
V Międzynarodowe Biennale Miniatur – Włocławek
- Alicja Święcka- I miejsce, kategotia malarstwo
- Agata Charuk- II miejsce, kategotia malarstwo
- Maria Piasecka- wyróżnienie, kategotia malarstwo
- Magdalena Kawałkowska- wyróżnienie, kategotia malarstwo
- Dominika Tkaczyk – wyróżnienie, kategotia malarstwo
X Ogólnopolski konkurs ” Siedem grzechów głównych” – Dąbrowa Górnicza
- Adnianna Iwanowska – III miejsce, kategoria poezja
Ogólnopolski konkurs ceramiczny Ceramiony 2017
- Aleksandra Sowińska-III miejsce
- Elżbieta Krajewska- wyróżnienie
- Katarzyna Iermolaieva – wyróżnienie
Ogólnoploski Konkurs Graficzny „Moja, Twoja Wolnośc” – CK Agora Wrocław
-
Wiktoria Łopatto – wyróżnienie
-
Wiktoria Strzałkowska- wyróżnienie
Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wyniki w nauce za rok szkolny 2016/2017
-
Wiktoria Łopatto
Projekt „To MY tworzymy Świat” – konkurs Canon
-
Kateryna Iermolaieva – wyróżnienie, kategoria prace multimedialne
-
Aleksandra Sowińska – wyróżnienie, kategoria prace multimedialne
VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Pamiętajcie o ogrodach. Przecież stamtąd przyszliście…” – Płock
- Paulina Kownacka – III miejsce, malarstwo
I Ogólnopolskie Biennale Inspiracji KONIEC – Gronowo Górne
- Iga Łukasik – Grand Prix
- Anna Capek – II miejsce, kategoria malarstwo
- Anna Jakóbek – II miejsce, kategoria garfika
- Błażej Różański – III miejsce, kategoria garfika
- Łucja Żukowska – wyróżnienie kategoria grafika
Stypendia Starosty Elbląskiego za sem II 2016/2017
- Aleksanda Sowińska, Wiktoria Łopatto, Anna Capek, Barbara Borysewicz, Natalia Szreder, Julia Olenkiewicz, Alicja Święcka
Rok szkolny 2016/2017
XI Ogólnopolski Plener Malarski „Zamość” – Perła Renesansu
- Anna Capek – wyróżnienie
- Aleksandra Biedrzycka – wyróznienie
SMOG – konkurs na plakat społeczny PWSZ Nowy Sącz
- Wioletta Lisiewicz – II nagroda
- Błażej Różański kl – wyróżnienie
- Jan Rabiej – wyróżnienie
- Piotr Grędziński – wyróżnienie
Konkurs 780 – lecia Elbląga
- Katarzyna Iermołaiewa – Grand Prix
- Wiktoria Łopatto – I miejsce
II etap XII Makroregionalnego Przeglądu Szkół Plastycznych w Zamościu:
- Paulina Kownacka – laureatka
- Alicja Zaradkiewicz – I Nagroda Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego
- Magdalena Misztal – I miejsce
- Alicja Święcka – wyróznienie
- Paulina Kownacka – III miejsce w województwie
Stypendia Artystyczne Prezydenta Elbląga
- Katarzyna Iermołaiewa, Adrian Sielicki, Wiktoria Kieniksman, Grzegorz Kozłowski i Magdalena Sadowa.
Stypendia Starosty Elbląskiego za sem I 2016/2017
- Dagmara Lipka, Julianna Gawron, Maciej Romańczuk, Julia Olenkiewicz, Natalia Szreder, Alicja Święcka, Aleksandra Sowińska, Anna Capek, Wiktoria Łopatto, Barbara Borysewicz
VIII Ogólnopolski Konkurs Plastycznyy Ekslibris – Baśnie, Bajki i Legendy Polskie,Radom
- Wiktoria Łopatto – Nagroda Specjalna Przewodniczącego Jury
Ogólnopolski Konkurs „Moje krajobrazy”, Supraśl
- Wiktorii Zientkiewicz – wyróżnienie
I Międzynarodowe Triennale Grafiki w Cieszynie
- Natalii Parzych -nominacja
9 Ogólnopolski konkurs malarsko – poetycki 7 grzechów głównych – Dabrowa Górnicza 2017
- Agnieszka Leonowicz
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
- Aleksandra Sowińska
Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne
- Wiktoria Kieniksman
- Magdalena Sadowa
XIII Ogólnopolski Konkurs na Esej – Opole
- Dagmara Lipka – wyróżnienie – kategoria szkół ponadgimnazjalnych
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pudełko zawane wyobraźnią- ks. Jan Twardowski ” ZPSP KIelce
- Wiktoria Łopatto – wyróżnienie
- Anna Capek – wyróżnienie
Stypendium Starosty Elblaskiego za osiągnięcia w II sem roku szkolnego 2015/16
- Capek Anna Marzena
- Charuk Agata
- Gawron Julianna
- Iermolaieva Kateryna
- Kieniksman Wiktoria
- Łopatto Wiktoria
- Olenkiewicz Julia
- Piotrowska Aleksandra
- Romańczuk Maciej Cezary
- Sadowa Magdalena
- Sielicki Adrian
- Sowińska Aleksandra
- Szreder Natalia Monika
- Święcka Alicja
- Wójtowicz Zuzanna
- Gawron Julianna
- I miejsce w kategorii zespołowej: Pola Gracz, Nina Rękawik, Agata Charuk.
- Zuzanna Wójtowicz – Grand Prix
Rok szkolny 2015/2016
XI Ogólnopolskie Biennale Grafiki Uczniów Średnich Szkół Plastycznych- Szczecin
- Weronika Muller – I nagroda
- Julianna Gawron – III nagroda
- Patrycja Czerepko – wyróżnienie honorowe
- Adrian Michalak – wyróżnienie honorowe
- Estera Skrobotun – 2 miejsce
- Martyna Dąbrowska – 3 miejsce
III Konkurs Historyczny „Polska…Nasza Niepodległa. 1050 lat od Chrztu Polski – 1050 lat Dziejów Narodu i Państwa Polskiego
Kategoria Rysunek:
- Adrian Sielicki- 2 miejsce
- Kateryna Jermoloreva – 3 miejsce
- Aleksandra Piotrowska – wyróżnienie
Stypendia Starosty Elbląskiego za sem I 2015/2016
- Zientkiewicz Wiktoria, Święcka Alicja, Kieniksman Wiktoria, Sadowa Magdalena, Olenkiewicz Julia, Sowińska Aleksandra, Capek Anna, Łopatto Wiktoria, Witkowska Joanna, Czerepko Patrycja, Michalak Adrian, Romańczuk Maciej Cezary.
8 Ogólnoplski konkurs malarsko – poetycki 7 grzechów głównych – Dabrowa Górnicza 2016
- III miejsce – Alicja Święcka
- wyróznienia: Natalia Parzych, Paulina Kownacka, Kateriyna Iermolaieva
Ogólnoploski Konkus Autoportret – Cieszyn 2016
- I miejsce – Magdalena Sadowa
- wyróżnienia: Maciej Romańczuk, Adrian Sielicki
IX Ogólnopolski Konkurs „Kompozycje”
KATEGORIA : GRAFIKA – DOROŚLI
- II miejsce Adrian Michalak
- III miejsce Anna Demkowicz
- Wyróżnienie: Martyna Dąbrowska
KATEGORIA: GRAFIKA – MŁODZIEŻ
- Wyróżnienie: Patrycja Czerepko
KATEGORIA: MALARSTWO – DOROŚLI
- I miejsce Joanna Witkowska
KATEGORIA: MALARSTWO – MŁODZIEŻ
NAGRODY:
- III miejsceWiktoria Kieniksman
IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Inspirowane wsią”
GRAND PRIX- Natalia Sobczak
RYSUNEK:
- I miejsce: Natalia Sobczak
- II miejsce: Urszula Kałabun
- III miejsce: Wiktoria Zientkiewicz
MALARSTWO:
- II miejsce: Kinga Ślęzak
- Wyróżnienie:Magdalena Misztal
GRAFIKA WARSZTATOWA:
- III miejsce: Weronika Muller
- Wyróżnienia:Patrycja Czerepka, Joanna Witkowska
FILM KRÓTKOMETRAŻOWY:
- Wyróżnienie:Joanna Puzdrowska
XII Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa Uczniów Klas Młodszych Szkół Plastycznych Koszalin 2015
- Grzegorz Kozłowski- wyróżnienie w kategorii malarstwo
Stypendium Starosty Elblaskiego za osiągnięcia w II sem roku szkolnego 2014/15
- Gawron Julianna
- Jasiński Dawid
- Morawska Maria
- Romańczuk Maciej
- Święcka Alicja
- Lipka Dagmara
Rok szkolny 2014/2015
Konkurs plastyczny – Miasto w formie- CS Galeria EL
- Karolina Zabaryłło – Grand Prix
- Maria Morawska – I miejsce, kategoria wiekowa 13-19 lat
Konkurs na plakat: Świat tolerancji – Koszalińska Biblioteka Publiczna
- Dawid Jasiński – wyróżnienie
Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Elblag
- Adrianna Leszczyńska
- Natalia Sobczak
VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS MALARSKO-POETYCKI „Siedem grzechów głównych” 2015
- Maria Morawska – III miejsce w kategorii malarstwo
- Dagmara Lipka – III miejsce w kategorii poezja
- Agnieszka Modrzyńska – wyróżnienie w kategorii poezja
XV Ogólnopolski Konkurs CERAMIONY
- Maria Morawska – wyróżnienie
- Wiktoria Zientkiewicz – wyróżnienie
IX Ogólnopolskie Biennale Sztuki Komputerowej „Obrazki z wystawy” – Łódź
- Paulina Janta Lipińska – wyróżnienie
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
- Maciej Romańczuk
Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne
- Adrianna Leszczyńska
VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny KOMPOZYCJE 2014
Kategoria Malarstwo
- Ania Piątek – I Miejsce
- Adrianna Leszczyńska -II Miejsce
- Adrian Michalak-III miejsce ex aequo
- wyróznienia: Emilia Frąc, Malwina Malinowska
Kategoria Grafika:
- wyróżnienie: Beata Ułasiuk
III Ogólnopolski konkurs plastyczny: Inspirowane wsią – Elbląg
Grand Prix- Urszula Kałabun, film krótkometrażowy
Kategoria Malarstwo
- II miejsce – Adrianna Leszczyńska
- wyróżnienia – Weronika Muller, Agata Grzesz, Natalia Sobczak
Kategoria Film krótkometrazowy
- I miejsce – Katarzyna Starzyńska
Nagroda Specjalna Starosty Elbląskiego
- Wiktoria Paprota
XXII Ogólnopolski plener rysunkowo – malarski im. K. Drążkiewicz dla najzdolniejszych uczniów klas najstarszych, Rychwał
- Natalia Sobczak – wyróżnienie
- Malwina Malinowska – wyróżnienie
Rok szkolny 2013/2014
III Etap Ogólnopolskiego Przeglądu Szkół Plastycznych w Dłużewie
Adrianna Leszczyńska- VII miejsce
V konkurs małych form filmowyvh dla dzici i młodzieży DIGITALIA, Supraśl
- wyróżnienia: Samira Arrami, Fryderyk Sosnowski Kessler
VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS „SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH” Dąbrowa Górnicza
Kategoria: MALARSTWO ( 15-25 lat)
- Maria Morawska – I miejsce
- Wiktoria Zientkiewicz – III miejsce
- Alan Wyderski – wyróżnienie
- Magadalena Sadowa – wyróżnienie
Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Elblag
- Samira Arrami
- Urszula Kłabun
X OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE GRAFIKI ARTYSTYCZNEJ UCZNIÓW ŚREDNICH SZKÓŁ PLASTYCZNYCH SZCZECIN
- Samira Arrami – wyróżnienie regulaminowe
- Natalia Magalska- wyróżnienie honorowe
- Alicja Kostrzyńska – wyróźnienie honorowe
9 Makroregionalny Przegląd z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby, Łomża
- Adianna Leszczyńska- I miejsce
- I miejsce szkoły wywalczyły: Adrianna Leszczyńska, Natalia Sobczak,Malwina Malinowska
Stypendium Starosty Elblaskiego
- Natalia Magalska
- Marta Nowicka
- Fryderyk Sosnowski Kessler
XVI Ogólnopolski Konkurs CERAMIONY
- Fryderyk Sosnowski – Kessler- wyróżnienie
- Adriana Gilas-wyróżnienie
- Joanna Walkiewicz- wyróżnienie
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
- Natalia Magalska
VI Ogólnopolski Konkurs Projektowy KALENDARZ AUTORSKI 2014
- Grand Prix – Marta Nowicka
- I mijesce- Katarzyna Starzyńska
Ogólnopolski Przegląd Plastyczny „Pudełko zwane wyobraźnią – Tuwim”
- Urszula Kałabun – wyróżnienie
Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne
- Natalia Magalska
XXI Ogólnopolski plener rysunkowo – malarski im. K. Drążkiewicz dla najzdolniejszych uczniów klas najstarszych w Kazimierzu Biskupim
- Samira Arrami – nagroda ufundowana przez prof. Józefa Drążkiewicza z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.
VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny KOMPOZYCJE 2013
KATEGORIA : GRAFIKA – MŁODZIEŻ
- II miejsce – Alicja Kostrzyńska
- wyróżnienie – Fryderyk Sosnowski Kessler
- wyróżnienie- Alicja Kostrzyńska
- wyróżnienie- Kacper Klonowski
KATEGORIA: MALARSTWO – MŁODZIEŻ
- I miejsce- Edyta Cesarczyk
- wyróżnienie- Natalia Magalska
- wyróżnienie- Edyta Cesarczyk
Stypendium Starosty Elblaskiego
- Natalia Magalska
- Kinga Ślęzak
- Fryderyk Sosnowski Kessler
II Ogólnopolski konkurs plastyczny: Inspirowane wsią – Elbląg
Grand Prix- Samira Arrami
Kategoria: Malarstwo
- I miejsce- Joanna Tomaszewska
wyróżnienia:
- Joanna Prusik
- Edyta Cesarczyk
- Kinga Ślęzak
Kategoria: Rzeźba. płaskorzeźba
- II miejsce- Samira Arrami
Kategoria: grafika warsztatowa
- I miejsce- Urszula Kałabun
II miejsce – Beata Ułasiuk
Wyróżnienia pozaregulaminowe:
- Łukasz Barejka
XI OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE RYSUNKU I MALARSTWA KLAS MŁODSZYCH SZKÓŁ PLASTYCZNYCH- Koszalin
kategoria malarstwo: wyróżnienia
- Joanna Tomaszewska
- Dawid Jasiński
Rok szkolny 2012/2013
VII Ogólnopolski Plener Malarski „Zamość perłą renesansu” dla uczniów szkół plastycznych
- I miejsce- Kinga Ślęzak
- Nagroda Przewodniczącego Jury- Natalia Sobczak
III Etap Ogólnopolskiego Przeglądu Szkół Plastycznych w Dłużewie
- I miejsce – Natalia Magalska
VII Ogólnopolskie Biennale Plakatu „Plakat Młodych” Bydgoszcz
- III miejsce- Kamila Kuternowska
Makroregionalny Przegląd z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby- Supraśl
III miesjce szkoły oraz:
- laureaci: Natalia Magalska
Frydery Sosnowski Kessler
XIII Ogólnopolski Konkurs CERAMIONY 2012- konnkurs rzexby ceramicznej
- II nagroda ex aequo- Kamila Szymborska,
- wyróżnienie – Agnieszka Kotytkowska
Stypendia:
- Stypendium Prezesa Rady Ministrów – Natalia Magalska
- Stypendium Starosty Elblaskiego – Natalia Magalska
- Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Elblag
- Joanna Tomaszewska
- Samira Arrami
- Wioletta Orzechowska
- Ewelina Leszkowska
- Adrianna Leszczyńska
I Międzynarodowy Konkurs Na Grafikę Rysunek i Inspirowany Twórczością Wyczółkowskiego- Bydgoszcz
- wyróżnienie Kategoria grafika- Bartek Wójtowicz
V Ogólnopolski Konkurs Projektowy – Kalendarz Autorski – Poznań 2012
- Nagroda Grand Prix – Joanna Tomaszewska
VI Ogólnoploski konkurs plastyczny KOMPOZYCJE 2012
Kategoria młodzież- Malarstwo
- Fryderyk Kessler- Sosnowski
- Adrianna Leszczyńska
Kategoria dorośli- Malarstwo
- Wioletta Orzechowska
Kategoria Dorośli- Grafika
- Natalia Magalska – wyróżnienie
Konkurs fotograficzno-plastyczny, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Elblągu w ramach projektu „Kanał Elbląski z lotu ptaka i poziomu ssaka”
- I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych – Adrianna Leszczyńska
I Ogólnopolski konkurs plastyczny: „Uciekam na wieś, bo…” – Elbląg
Kategotia: Malarstwo
- Iwona Charyton – I miejsce
- Wioleta Orzechowska – II miejsce
- Karina Ławrynowicz – IIImiejsce ex aeqo
- Urszula Kałabun – III miejsce ex aeqo
- Fryderyk Sosonowski- wyróznienie
- Kinga Ślęzak- wyróżnienie
- Adrianna Leszczyńska – wyróżnienie
Kategoria: Rzeźba, płaskorzeźba
- Adrianna Leszczyńska – I miejsce
- Joanna Prusik – wyróżnienie
Rok szkolny 2011/2012
Ogólnopolski konkurs plastyvczno -literacki ” Pejzaże Miast” edycja pierwsza DWORCE- Oplole
- Joanna Tomaszewska – I miejsce
- Urszula kałabun – wyróznienie
Stypendium artystyczne Prezydenta Miasta Elbląg
- Miriam Stołowska
- Kamil Stękała
Stypendium artystyczne Marszałka województwa warmińsko – mazurskiego
- Miriam Stołowska
Stypendia Starosty Elbląskiego za osiągnięcia w I sem 2011/2012
- Natalia Magalska
- Daria Rucińska
- Natalia Owczarek
III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Labirynt Wyobraźni – Dżungla”- Dąbrowa Górnicza
Samira Arrami – wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pudełko Zwane Wyobraźnią – Miłosz”- Kielce
- Natalia Magalska – wyróżnienie
IX Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej- Pasłęk
- Patrycja Minajew – wyróżnienie
XXXVI Wojewódzki Konkurs Krasomówczy Młodzieży Szkolnej im. Marii Zientary – Malewskiej- Lidzbark Warmiński
- Natalia Owczarek- wyróżnienie
V Ogólnopolski Konkurs KOMPOZYCJE 2011
kategoria malarstwo
- Daria Rucińska – I miejsce
- Wiktoria Słodownik – II miejsce ex aequo
- Miriam Stołowska – wyróżnienie
- Oskar Sęk – wyróżnienie
kategoria techniki graficzne
- Iwona Charytoń – II miejsce ex aequo
- Ewelina Leszkowska – wyróżnienie
Stypendia:
Daria Rucińska – Stypendium Starosty Elblaskiego, za osiągnięcia artystyczne w II sem 2010/2011
Kamil Stękała – Stypendium Prezesa Rady Ministrów, za wyniki w nauce za rok 2010/2011
XIX Ogólnopolski Plener Rysunkowo- Malarski im. Krystyny Drążkiewicz- Kazimierz Biskupi 2011
- Kamil Stękała – wyróżnienie
X Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych- Koszalin
- Joanna Walkiewicz – wyróznienie, kategoria rysunek
Rok szkolny 2010/2011
Międzynarodowy Konkurs: Ekologia Duszy- Kaliningrad
- Daria Rucińska – II miejsce, kategoria rysunek
VI Ogólnopolskie Biennale Plakatu -Plakat Mładych- Bydgoszcz
- Paula Zalewska – III miejsce
Makroregionalny Przegląd Szkól Plastycznych- Warszawa
- Kategoria malarstwo- Miriam Stołowska – I miejsce
V Wojewódzki Konkurs Krasomówczy „Mocni w słowie”
- Natalia Owczarek – wyróżnienie
X Ogólnoplskie Biennale Rysunku i Malarstwa- Bielsko-Biała
- Kategoria rysunek – Miriam Stołowska- wyróżnienie
- Kategoria malarstwo- Kamil Stękała – wyróżnienie
XI Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny – Ceramiony 2011
- Roksana Kozik – nagroda równorzędna
Stypendia
- Kamil Stękała – Stypendium Prezesa Rady Ministrów
- Daria Rucińska – Stypendium Starosty Elbląskiego
- Roksana Kozik – Stypendium Starosty Braniewskiego
- Miriam Stołowska- Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Elbląg
Rok szkolny 2009/2010
Kompozycje 2009 – kategoria malarstwo:
- Miriam Stołowska – I miejsce
- Aleksandra Kowalska – III miejsce
- Wojciech Linkiewicz – wyróżnienie
Stypendium Starosty Elbląskiego za wyniki w nauce i inne osiągnięcia:
- Natalia Owczarek
Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Elbląg
- Miriam Stołowska
Makroregionalny Konkurs Średnich Szkół Plastycznych „Teraz Chopin” 2010
kategoria malarstwo
- Miriam Stołowska – nagroda równorzędna
kategoria plakat
- Daria Rucińska – I nagroda
- Damian Jakubiuk – II nagroda
- Anna Michalak – wystawa
- Paula Świtek – wystawa
- Joanna Walkiewicz – wystawa
kategoria rzeźba
- Wojciech Linkiewicz – III nagroda
Międzynarodowy konkurs: „Inspiracje muzyką Chopina” Rzeszów 2010
- Miriam Stołowska – wyróżnienie z prawem do udziału w Malarskich Kursach Mistrzowskich w Łańcucie
I Międzynarodowe Biennale Miniatur „Fryderyk Chopin” dla uczniów szkół artystycznych Włocławek 2010
- Miriam Stołowska – grafika – wystawa
Rok szkolny 2008/2009
Międzynarodowy konkurs na logo sieci WIMI – Wide Mins – nagroda główna: Daria Rucińska
- Ceramiony 2008 – konkurs rzeźby ceramicznej:
- Kamil Stękała – I miejsce
- Miriam Stołowska – III miejsce
- Kompozycje 2008 – w kategrii batik:
- Miriam Stołowska – I miejsce
- Ewelina Pietrewicz – II miejsce