Wielkie święto kultury za nami! Laureaci z Liceum Sztuk Plastycznych

 

Zobaczcie, kto z Liceum Sztuk Plastycznych został laureatem stypendium artystycznego i kulturalnego!

Już po raz kolejny władze samorządowe Elbląga, wspierające od wielu lat osoby zajmujące się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury, przyznały specjalne nagrody oraz stypendia artystyczne i kulturalne.

Jednym z laureatów stypendium kulturalnego została Pani Karolina Kardas, nauczyciel rysunku i malarstwa w Liceum Sztuk Plastycznych. Galeria sztuki na terenie Starego Miasta pod nazwą Galeria „Pracownia” nabiera realnych kształtów, a dodatkowo, w ramach projektu, będzie można oglądać artystów i ich dzieła. Pani Karolinie składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w realizacji nowych wyzwań!

Wśród 26 laureatów stypendium artystycznego znalazły się nasze znakomitości twórcze, czyli: Elżbieta Krajewska i Dominika Tkaczyk – uczennice klasy IV oraz Dominika Sambor – uczennica klasy III! Gratulujemy geniuszu, życzymy wiary i wytrwałości w realizacji własnych marzeń!

Wszystkim tegorocznym laureatom gratulujemy i życzymy – oprócz dalszych sukcesów – dużo zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich okresie!