Pierwszy Biuletyn Liceum Sztuk Plastycznych !

Szanowni Państwo, z radością prezentujemy pierwszy Biuletyn Liceum Sztuk Plastycznych.

Na kolejnych stronach pragniemy podzielić się z Państwem opowieścią o naszej szkole. Poświęcimy uwagę pracowniom i specjalizacjom, które w niej funkcjonują, działaniom i przedsięwzięciom, które podejmujemy, by czynić edukację przyjemną i kompleksową oraz sukcesom, które są wynikiem pasji i zaangażowania. Mamy nadzieję, że za pośrednictwem tej publikacji uda nam się podzielić również pozytywną energią, która towarzyszy wszystkim naszym pomysłom, marzeniom i projektom.

Przydatne informacje w biuletynie znajdą również kandydaci do Liceum Sztuk Plastycznych. Mamy nadzieję, że publikacja pomoże Wam utwierdzić się w wyborze szkoły i odpowie na Wasze ewentualne pytania czy wątpliwości.

Życzymy Państwu przyjemnej lektury!