WEEKENDOWE DRZWI OTWARTE

Chcieliśmy się z Wami spotkać… bardzooo…, pokazać Wam nasze twórcze przestrzenie, podzielić się przyjazną atmosferą panującą na każdym rogu, porozmawiać o procesie tworzenia, o wzlotach i upadkach, odpowiedzieć na intrygujące Was pytania… No cóż, jest jak jest, trudno, ale mamy nadzieje, że zaplanowane przez nas WEEKENDOWE DRZWI OTWARTE troszkę zdradzą co kryje się za naszymi murami. Cyklicznie w weekendy, na naszym FACEBOOKU, prezentujemy pracownie zarówno artystyczne jak i ogólnokształcące, aby przybliżyć naszą KREATYWNĄ SZKOŁĘ 🙂

Do tej pory otworzyliśmy drzwi do pracowni:

J.NIEMIECKI – Ewa Owczarek

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE – Roma Jaruszewska

J.ANGIELSKI  –  Joanna Jastrzębska

TECHNIKI DRUKU ARTYSTYCZNEGO – Janusz Kozak

J.POLSKI – Małgorzata Wolska

FOTOGRAFIA I FILM – Katarzyna Furman

MATEMATYKA – Żaneta Polkowska

RZEŹBA- Kinga Kosacz-Drozdek, Natalia Magalska

W następnych tygodniach czekają:

RYSUNEK I MALARSTWO – Karolina Kardas

RYSUNEK I MALARSTWO – Samira Arrami

HISTORIA SZTUKI – Paulina Łuczak

WYCHOWANIE FIZYCZNE – Anna Boba

Zapraszamy!