Biuletyn Liceum Sztuk Plastycznych

Szanowni Państwo, poniżej  prezentujemy Biuletyn Liceum Sztuk Plastycznych.

Uczniów klas VIII zainteresowanych nauką w naszej szkole informujemy, iż po feriach ukażą się niezbędne informacje pomocne w procesie rekrutacji. Tymczasem, życzymy udanego, bezpiecznego odpoczynku i realizacji Waszych marzeń w nadchodzącym 2021 roku!

Na kolejnych stronach pragniemy podzielić się z Państwem opowieścią o naszej szkole. Poświęcimy uwagę pracowniom i specjalizacjom, które w niej funkcjonują, działaniom i przedsięwzięciom, które podejmujemy, by czynić edukację przyjemną i kompleksową oraz sukcesom, które są wynikiem pasji i zaangażowania. Mamy nadzieję, że za pośrednictwem tej publikacji uda nam się podzielić również pozytywną energią, która towarzyszy wszystkim naszym pomysłom, marzeniom i projektom.

Przydatne informacje w biuletynie znajdą również kandydaci do Liceum Sztuk Plastycznych. Mamy nadzieję, że publikacja pomoże Wam utwierdzić się w wyborze szkoły i odpowie na Wasze ewentualne pytania czy wątpliwości.

Życzymy Państwu przyjemnej lektury!

Osoby chcące  wykorzystać twórczo okres ferii zachęcamy do wykonywania zadań proponowanych przez naszych nauczycieli. Informacje poniżej.

przykładowe zadanie z malarstwa:

przykładowe zadanie z rzeźby:

przykładowe zadanie z rysunku:

Wszystkie zadania znajdziesz na naszej stronie FB:

https://www.facebook.com/liceumplastyczne.gronowogorne

 

Szukaj wpisów z  okresu kwietnia, maja i czerwca 2020roku.