Weronika Zalewska nagrodzona w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że uczennica naszej szkoły – Weronika Zalewska, zdobyła I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Wariacje na temat twórczości Jerzego Nowosielskiego”. Organizatorem konkursu było Centrum Edukacji Artystycznej przy Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Celem konkursu było poznanie życia i twórczości Jerzego Nowosielskiego, świadome poszukiwanie twórczych rozwiązań oraz wejście w kreatywny dialog z artystą o ukształtowanej postawie. W załączeniu protokół z posiedzenia Jury konkursu. Serdecznie gratulujemy Weronice Zalewskiej i nauczycielowi prowadzącemu Karolinie Kardas.

Protokół z posiedzenia Jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego – Zespół Szkół Plastycznych (plastyk.czest.pl)