Matura 2020

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” M.Twain

 

 

 

Kochani Maturzyści! ❤️
Właśnie przystępujecie do najważniejszego egzaminu w Waszym życiu. Jego wynik niewątpliwie wpłynie na Wasze losy, ponieważ od niego będzie zależało to, czy dostaniecie się na wymarzone studia i podejmiecie tuż po nich upragnioną pracę. Jesteśmy pewni, że uzyskane wyniki utorują Wam dalszą drogę do owocnej kariery zawodowej. Życzymy Wam połamania piór! Wierzymy, że mądrze wykorzystacie wiedzę, którą otrzymaliście w szkole i wykażecie się szerokim spektrum swoich umiejętności. Niech w nadchodzących dniach nie zabraknie Wam wiary we własne siły i potencjał! Powodzenia! 💪💪💪😍

O szczególne maseczki dla Was zadbali uczniowie klasy III (proj. Tosia Wójkowska).