Drzwi otwarte Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym już w sobotę 22 kwietnia!

Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym serdecznie zaprasza uczniów i rodziców do wzięcia udziału w drzwiach otwartych szkoły, które odbędą się w już w sobotę 22 kwietnia w godz. od 10.00 do 14.00.

Dla kogo właściwym wyborem będzie nasze liceum? Z pewnością dla osób kreatywnych, poszukujących i ambitnych. Uczniowie „plastyka” uczestniczą w licznych zajęciach artystycznych, biorą udział w projektach edukacyjnych i wyjeżdżają na plenery oraz wycieczki warsztatowe, kulturalne i międzynarodowe.

Dlaczego nie można przegapić szansy na zapoznanie się z ofertą tej wyjątkowej w skali powiatu i regionu szkoły? Dlatego, że jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jak najwięcej o miejscu, z którym planujesz związać kilka najbliższych lat swojego życia. Zapraszamy więc do zapoznania się z zapleczem, jakim dysponujemy. Podczas drzwi otwartych będziesz miał możliwość obejrzenia pracowni artystycznych, porozmawiania z nauczycielami i uczniami oraz zaczerpnięcia i posmakowania tej kameralnej atmosfery, która towarzyszy nam na co dzień.

Plan drzwi otwartych:

10.00 – 10.15 – Powitanie uczestników Drzwi Otwartych – spotkanie z Dyrektorem (polana przed budynkiem/sala wystawiennicza)

10.15 – 14.00 – Zwiedzanie szkolnych pracowni

10.15 – 14.00 – Konsultacje teczek dla kandydatów /  jeśli  posiadasz swoje własne prace i rysunki, możesz otrzymać korektę do prac i wskazówki do dalszej pracy

10.15 – 14.00 – Otwarta pracownia technik druku artystycznego / zobacz jak pracujemy podczas lekcji / możliwość wykonania małej monotypii

12:00 – 12.45 – Warsztaty interpretacji dzieła sztuki. Zapisy na maila: luczak.paulina.hs@gmail.com Zapisy dotyczą tylko zajęć historii sztuki. Ilość miejsc na warsztatach ograniczona.

Udział w wydarzeniu jest otwarty i bezpłatny.  Zapisy obowiązują jedynie na warsztaty z historii sztuki.