Okno na edukację artystyczną ponownie otwarte

Wróciliśmy do kształcenia stacjonarnego i już 2 marca 2022r. w ramach doradztwa zawodowego odbyło się spotkanie z kadrą dydaktyczno-naukową kierunku Architektury Przestrzeni Kulturowych ASP w Gdańsku wokół wystawy „Krajobraz / Metamorfozy wyobraźni”. Spotkanie skierowane było do młodzieży zainteresowanej programem i ew. podjęciem studiów artystycznych w dziedzinie sztuki użytkowej i odbyło się w Krużganku Galerii EL.W trakcie spotkania wysłuchano wykładu (wraz z dyskusją) o sztuce współczesnej przeprowadzonego przez  dr. Romana Nieczyporowskiego. Ponadto uczestniczący w wydarzeniu uczniowie klas I – IV zostali oprowadzeni po wystawie zamieszczonej w Galerii El przez studentki  koła naukowego ,,Archikultura”. To był bardzo spożytkowany czas . Poziom zadowolenia uczestników był bardzo wysoki. Jesteśmy otwarci na więcej, zainteresowani ofertą nie tylko szkolną , ale i szerszą oferta wspierająca proces dydaktyczny.