Nagrody dla uczennic LSP na międzynarodowej imprezie graficznej

Miło nam poinformować, że zostały przyznane nagrody dla naszych absolwentek i uczennicy na V Międzynarodowym Triennale Grafiki „POMIĘDZY NAMI” 2022 zorganizowanym przez Zespół Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy .

W kategorii wiekowej 17 -20 lat nagrody otrzymały: II Nagroda dla Mai Uler za grafikę wykonaną w technice serigrafii, Nagroda Wojewody Kujawsko-Pomorskiego dla absolwentki Adrianny Iwanowskiej za grafikę wykonaną w technice mieszanej i Nagroda Dyrektora Zespołu Szkół Plastycznych w Bydgoszczy dla Natalii Peruckiej z klasy III LSP za serigrafię.

Bardzo cieszy uznanie i nagrody przyznane przez Jury. Trudny czas dzielący poprzednią edycję Triennale i tegoroczną udało się twórczo wypełnić i spełnić. Satysfakcja dla Autorów i Pracowni Technik Druku Artystycznego, gdzie powstały nagrodzone prace. Gratujemy.