Dzień Edukacji Narodowej

W związku z obchodami Dnia Edukacji w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość. Pragniemy serdecznie podziękować Pani Naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Elblągu pani Renacie Perlińskiej za przybycie i uświetnienie naszej uroczystości swoją obecnością.

Chcielibyśmy także gorąco wyrazić naszą wdzięczność Dyrekcji, naszym nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Wasze zaangażowanie, uśmiech, życzliwość, troska oraz trud, które wkładacie w wychowanie i edukację uczniów są niezastąpione. To dzięki Wam  nasze Liceum jest miejscem gdzie codziennie doświadczamy magii twórczości, kreatywności i artystycznej pasji.

Dziękujemy Wam za poświęconą pracę, za to, że kształtujecie nas jako artystów i ludzi. Wasze wsparcie i prowadzenie nas na drodze edukacji są niezwykle cenne. Razem tworzymy wyjątkową społeczność szkolną  z której jesteśmy dumni. Dziękujemy za Waszą nieocenioną rolę w naszym rozwoju i edukacji!

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Edukacji Narodowej!

Wielkie podziękowania należą się ekipie, która przygotowała tak wspaniałą uroczystość: Barbara Janowska, Hanna Kosacz, Maria Wiśniewska, Wiktoria Przychodzeń, Maria Lubner, Maja Witecka, Maja Traczuk, Marta Woźnowska oraz  Agata Maternowska  (oprawa muzyczna i multimedia).