Terminy postępowania rekrutacyjnego.

Terminy postępowania rekrutacyjnego:

>>18 czerwca 2020 r. do godz. 14.00 – Złożenie dokumentów rekrutacyjnych

można to zrobić online, dokumenty do pobrania Wniosek doc Wniosek pdf  wysyłamy na adres : lspgronowo@elblag.com.pl

WAŻNE!!!: w temacie wiadomości należy wpisać:  ZGŁOSZENIE – REKRUTACJA 2020/2021

>> 22 czerwca 2020r. egzamin wstępny część praktyczna, w siedzibie szkoły.

Ze względu na stan epidemiologiczny, w tym roku egzamin odbędzie się tylko w formie praktycznej, rozmowa kwalifikacyjna – odwołana!

Praktyczna część egzaminu składa się z 3 części tj. rysunek, malarstwo i kompozycja przestrzenna, które odbędą się kolejno w godzinach:

– 09:00 – 10:30

– 10:45 – 12:15

– 12:30 – 14:00

>> 25 czerwca – ogłoszenie wyników egzaminu oraz listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych uczniów do przyjęcia do LSP w Gronowie Górnym na stronie internetowej szkoły:  liceumplastyczne.elblag.com.pl

>> 02 lipca – potwierdzenie woli przyjęcia do szkoły. Potwierdzenie należy złożyć osobiście w sekretariacie szkoły, uzupełniając wszystkie niezbędne dokumenty w tym świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.

>> 07 lipca – potwierdzenie listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych  do LSP w Gronowie Górnym na stronie internetowej szkoły:  liceumplastyczne.elblag.com.pl

Przypominamy ZASADY REKRUTACJI 2020

Wymagane materiały na egzamin praktyczny:

− legitymacja szkolna lub dowód tożsamości ze zdjęciem,
− kartki A3,
− farby wodne (akryle, tempery)
− pędzle w kilku grubościach,
− zestaw ołówków,
− gumka.

Przyjęci do szkoły zostają uczniowie z najwyższą punktacją w liczbie odpowiadającej liczbie miejsc przewidzianych na dany rok szkolny.