Święto Niepodległości

Od kilku dni nasza szkoła i uczniowie przygotowywali się, aby upamiętnić święto niepodległości przypadające na 11 listopada. W tym roku to 105 rocznica, tak ważnego wydarzenia w naszej historii. Polska po 123 latach powraca na mapę świata. Aby to uczcić uczniowie przygotowali plakaty, życzenia uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły i przyjaciołom naszej placówki. Wręczano karki, przygotowano kafelki patriotyczne, każda z klas na pamiątkę tego wydarzenia sadziła drzewko, które zostało nam podarowane przez Nadleśnictwo Elbląg. Za kilka lat patrząc jak ono rośnie przypomną sobie ten dzień.
Cała szkoła składa wszystkim najlepsze życzenia z tej okazji. Życzymy Państwu radosnego i spokojnego Dnia Niepodległości. Obyśmy nigdy nie zapomnieli, jak wielkim szczęściem jest być Polakiem i żyć w niepodległym państwie. 

Katarzyna Malesa, nauczyciel historii