Wystawa Prac Dyplomowych Absolwentów Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym

Wystawę cyklu Prac Dyplomowych Absolwentów Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym można oglądać w Pasłęckim Domu Kultury od 8 lutego 2024 roku. Dziękujemy za gościnność i otwartość, za udostępnienie nam Galerii, byśmy mogli podzielić się z mieszkańcami Pasłęka naszym edukacyjnym dorobkiem.  

Dyplomy są zwieńczeniem kształcenia w średniej szkole artystycznej, łączą w sobie doświadczenie twórczej pracy z zakresu rysunku, malarstwa, rzeźby i znajdują odzwierciedlenie w projektowaniu graficznym, tradycyjnych graficznych technikach warsztatowych, realizacjach intermedialnych. 

Dyplom jest swego rodzaju przepustką do podjęcia pracy zawodowej w branżach kreatywnych, do pracy artystycznej, otwiera możliwość kontynuacji nauki na studiach wyższych. 

 

Autorzy prac: 

Emilia Bożyczko 

Justyna Kanownik 

Maja Bartnicka 

Anita Kościuk 

Adrianna Malczewska 

Laura Haffke 

Nikola Wiśniewska 

Agata Janiszewska 

Irmina Post 

Kajetan Woźniak  

Szymon Półtorak 

 

Autorskie  Dyplomy to nasza duma. Zapraszamy do delektowania się obrazem, emocjami, kunsztem i warsztatem. Spotkajmy się na wernisażu! 

Do zobaczenia. 

 

Społeczność Liceum Sztuk Plastycznych 

w Gronowie Górnym